Morate se prijaviti da biste napisati komentar ili otvoriti novu temu.

Registracija prije komentiranja na portalu

Dragi naši Logičari,

Uskoro će samo registrirani korisnici moći komentirati bez validacije komentara.

Na našem portalu vijesti su sve više i više komentirane, što je pozitivno. Međutim, nekoliko osoba ometa konstruktivnu polemiku.

Admin

Preko Kontrole do Slobode!

P.S.

šala mala nisam izdržao 🙂

vidim i sam da ima sve više kloniranih trolova

@lnt_iluvatar nema više smisla truditi se, jer popravke nema. Sve smo pokušali, ali očito su neki nepopravljivi. Gubimo silno vrijeme, a spomenuti samo rovare.

Meni se ideja čini ok.

Svatko može napraviti jednu mail adresu koja služi isključivo za registraciju na forume ( kao što i ja imam).

Ovo što se do sada pokušavali praćenjem IP adresa je malo nespretno a i vidio sam da je bilo kolateralnih "žrtava" ( Moreno).

Kako budete čitaniji tako će se pojačavati pritisak tzv trolova koji će pokušavati spamati kvalitetnu diskusiju s ciljem da je unište.

Meni bi se osobno sviđalo da komentiranje članaka ima istu formu kao i forum .Kronološki s mogućnosti citiranja. Komentari se naravno prikazuju ispod članka.

Ta forma je bila prije par godina na Indexu.

P.S.

Interes je bio dosta velik ali je naprasno prevedeno na FB komentiranje čime je dobar dio diskutanata otišao

Nemam ništa protiv smo nek je bez facebooka i twittera.

Izbornik