Morate se prijaviti da biste napisati komentar ili otvoriti novu temu.

Novi forum portala Logično

Ugodno komentiranje...

Oko koje sve vidi ? ... no dobro, ipak sam mirniji kad me iz kruga gleda plavo oko zgodne plavuše, nego da me iz trokuta gleda neko urokljivo oko;)

Evo i mene momci hvala ekipi portala logično na pomoći.

Imam savjet-primjedbu za moderatora!

Ukinite mogućnost da si komentator na forumu sam sebi može dati "palac gore" (iliti +)...

Ja sam sad iskoristio mogućnost da si dam plus i promijenio identicon.

Da se i ja zahvalim na pomoći oko registracije. Dobra je ova provala sa svevidećim okom i još plavuša. U vezi pluseva i minusa ja sam to odlučio ignorirati pa neću ni sam sebi davati pluseve. Mislim da je problem u tome što ljudi ocjenjuju na temelju toga da li se komentar slaže sa njihovim uvjerenjima a ne gleda se kvaliteta komentara. Masu puta sam naletio na komentare koji su ponekad dijametralno suprotni mojim stavovima ali su kvalitetni i vrijedi ih pročitati. Zato to uopće ne gledam jer tona minusa ili pluseva ne govore nam ništa o kvaliteti komentara. Ako nekoga zabavlja ima tu mogućnost pa mogu i sebi davati pluseve a možda i minuse ali mislim da je ipak najvažnije ono što je napisano.

Za programera ...

Ima problema kod citiranja fragmenata nečijeg komentara u smislu da u nastavku citata moj tekst kao da pripada citatu ili tako nešto, pa moram dodatno na njega "kliknuti" da dobijem cijeli napisani tekst.

U gornjem desnom uglu je data mogućnost "citiranja" ali cijelog teksta nečijeg komentara a kada  je potrebno citirati samo npr. jednu rečenicu onda mi to baš i ne funkcionira, (ili možda ja nešto griješim?)

Citat od Max od 20/06/2019, 19:09

Ja sam sad iskoristio mogućnost da si dam plus i promijenio identicon.

Max

ajde da i ti konačno poslije silnog čekanja imaš avat    🙂

Tako je moj Ara odnosno LNT. Tko čeka taj i dočeka. lijep pozdrav svima i bit će mi čast komentirati s vama. Imam samo jedno pitanje prijavljen ulogiran sam ovdje i portalu ali kad prijeđem na portal ponovno se vidi   gravatar i piše da sam gost. ne znam zašto.

Ne znam Max, jučer sam i sam imao problema.

Skinuo sam avat na comp i sa njega ga učitao . Iz drugog pokušaja mi je proradilo.

Ara mi je nick kada pišem bez registracije ako se registriram tada koristim ovaj.

Citat od otpisani od 20/06/2019, 19:00

Ukinite mogućnost da si komentator na forumu sam sebi može dati "palac gore" (iliti +)...

U principu ti sam sebi ili neko drugi možete samo jednom dati plus ili minus jer se očitava tvoja IP za taj glas i to nije toliki problem,problem nastaje kada se pojavi trol ( kojih ima poprilično na Logično ) koji koristi VPN ( ili ima više napravljenih naloga preko različitih adresa zahvaljujući ponovo nekome VPN-u ) e tu već nastaje problem i to se najčešće ne može sprečiti !

Interesantno je da ima toliko komentara i komentatora na portalu a na forumu ništa...Iako bi bilo logično da komentatori polako pređu i na forum..

Predlažem , da za svakog komentatora napravite i njegovu stranicu gdje može pratiti svoje komentare i odgovore koji su povezani s njegovim komentarom.

S pregledom komentara i pripadajućih odgovora stvorio bi se polako i forum,jer   se eventualni odgovori na komentar nemogu pratiti nakon objavljene vijesti.Zahtjeva nešto više resursa na serveru ali bi bilo jako korisno kao i automatsko umetanje  " @ username " kome se odgovora.

Poštovani,

Forum je još u testnoj fazi. Sve što ste predložili, biti će integrirano u roku 30 dana.

Lp

Citat od Kajzer Soze od 22/06/2019, 12:30
Citat od otpisani od 20/06/2019, 19:00

U principu ti sam sebi ili neko drugi možete samo jednom dati plus ili minus jer se očitava tvoja IP za taj glas i to nije toliki problem,problem nastaje kada se pojavi trol ( kojih ima poprilično na Logično ) koji koristi VPN ( ili ima više napravljenih naloga preko različitih adresa zahvaljujući ponovo nekome VPN-u ) e tu već nastaje problem i to se najčešće ne može sprečiti !

To je riješeno tako da samo registrirani forumaši mogu lajkati.

Nova registracija će biti puno rigoroznija i riješiti će trolove.

Lp

Izbornik